• Witamy na blogu firmowym Acerys

  Blog ten powstał z myślą o wszystkich, którzy poszukują ciekawych i nowatorskich rozwiązań dotyczących mebli kuchennych i medycznych cechujących się oryginalnym designem, a także dla tych, którzy chcieliby skorzystać z fachowej porady i naszego bogatego doświadczenia w tym zakresie.

  Czerpiemy je z blisko 20 letniej działalności, a od ponad 10 lat mamy siedzibę w Warszawie. Od tamtego czasu oprócz mebli kuchennych sprzedajemy specjalistyczne, atestowane meble medyczne. Działamy na terenie całego kraju, ale również poza jego granicami – w Czechach, Norwegii, Szwajcarii, Anglii, Belgii, Danii, na Ukrainie i w Niemczech. Wciąż poszerzamy nasze horyzonty, poszukując dla Państwa innowacyjnych i inspirujących rozwiązań. Uczestniczymy w światowych targach meblowych w Mediolanie i Kolonii. Meble stomatologiczne prezentujemy od wielu lat na targach stomatologicznych CEDE w Poznaniu, Pragodencie w Czechach i Nordental w Norwegii.

  awd

  Do niedawna oferowaliśmy niemieckie meble kuchenne firmy Haecker i Nolte. Dziś wprowadzamy dwie nowe – również niemieckie marki – Maxima i Schroeder. Zajmujemy się także własną produkcją mebli m. in. Z frontami Drewpol. Projektujemy kuchnie na wymiar i montujemy je wraz z wyposażeniem AGD, które także mogą Państwo u nas zamówić. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a zlecone nam zadania realizujemy solidnie, udzielając przy tym do 5 lat gwarancji.

  Postęp, którego dokonaliśmy i lata doświadczeń, które mamy za sobą dają nam pewność, że sprostamy najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że ten blog pomoże Państwu  lepiej nas poznać i przybliży nasze kompetencje oraz wiedzę, którą pragniemy się dzielić.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Acerys.pl