• Kuchnie niemieckie Nolte

  Nolte

  Marka Nolte sygnowana jest nazwiskiem właściciela, a wszystko zaczęło się w połowie XX wieku, kiedy to George Nolte, senior rodu, zaszczepił w swoich potomkach uczciwość, pracowitość i zaangażowanie. Najstarszy z jego trzech synów, Konrad Nolte, w 1958 roku założył w Niemczech zakład produkujący niemieckie meble kuchenne, którego do dziś jest właścicielem. Od tego czasu zasięg działalności firmy regularnie się powiększa, a oferowane wyroby z powodzeniem trafiają w gusta każdego Klienta.

  Wnętrza szafek kuchennych są zawsze spójne z frontami. Bez względu na to, czy jest to kolor czy tekstura, meble są jednakowo wykończone wewnątrz, jak i na zewnątrz. Producent zadbał również o designerskie oświetlenie w postaci półek, które jednocześnie rozpraszają ciemność pod, jak i nad nią. Aspekt ten jest przecież bardzo istotny podczas przygotowywania posiłków.

  Niemieckie kuchnie Nolte, to funkcjonalność, ale także dbanie o środowisko. W tym celu zostały opracowane specjalne zbiorniki umożliwiające segregację odpadów, które możesz umieścić w dowolnej szafce i sam zdecydować, czy front ma być otwierany manualnie czy elektrycznie. Dzięki opracowaniu innowacyjnego systemu, szuflady przygotowane są na obciążenie nawet 80 kg, a wszystkie meble podlegają 5-letniej gwarancji.

  W kuchni nie może zabraknąć również obszernego blatu, stanowiącego praktyczną przestrzeń roboczą. Aby jak najlepiej spełniać indywidualne oczekiwania klientów i móc za każdym razem podkreślić indywidualny styl gospodarza, w ofercie nie brakuje różnych wariantów tego elementu. Jednym z parametrów jest grubość krawędzi blatu, dostępna w rozmiarach 16, 40 i 50 mm.

  Niemieckie meble kuchenne wyróżnia także wykończenie bezuchwytowe. Najnowsza linia MATRIX Art pozwala na całkowite wyeliminowanie uchwytów, a szafki i szuflady otwierane są jedynie od góry lub od dołu. Jest to zależne od wysokości, na jakiej został usytuowany mebel.

  Te i wiele innych rozwiązań w połączeniu z pięknym wzornictwem marki Nolte i nietuzinkowymi pomysłami architektów, pozwolą stworzyć wspaniałą przestrzeń, która doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji i odwiedzenia naszego warszawskiego salonu.