• drewpol

  Kuchnie Drewpol

  Drewpol Osina jest polską firmą założoną ponad 20 lat temu. Choć początkowo był to jedynie niewielki zakład rzemieślniczy, dziś w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest kilkaset osób. Producent ten specjalizuje się w wytwarzaniu frontów przeznaczonych na meble kuchenne na zamówienie ze starannie wyselekcjonowanych surowców naturalnych. Ponadto dokłada wszelkich starań, by proces produkcji odbywał się z zachowaniem ekologicznych standardów. Do prowadzenia rzetelnej gospodarki leśnej na całym świecie przyczynia się m.in. posiadany przez Drewpol Osina Certyfikat FSC®.

  Jakość oferowanych mebli

  Każdy etap produkcji jest ściśle nadzorowany przez wyspecjalizowanych pracowników i przebiega zgodnie z wytycznymi, jakie przewiduje system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Dzięki tak skrupulatnym kontrolom meble kuchenne na wymiar które trafiają do Klienta, są zawsze wysokiej klasy i doskonale prezentują się w każdym domu. Firma rozwija się w szybkim tempie i podąża za nowoczesnym stylem, oferując wyszukane wzornictwo. Obecnie jest liderem w tej branży w Polsce, a produkty Drewpol Osina są znane i cenione na całym świecie.

  Zastosowane materiały

  Do wykonania mebli na wymiar producent stosuje różnorodne materiały. Przede wszystkim wymienić w tej kategorii można:

  • płyty MDF,
  • płyty wiórowe,
  • okleiny dębowe,
  • okleiny jesionowe.

  Kuchnie na zamówienie polskiej firmy Drewpol wytwarzane są chociażby z drewna olchowego czy czereśniowego, a także innych efektownych wizualnie, a zarazem praktycznych w użytkowaniu materiałów drewnianych.

  Różnorodność wzorów oraz wymiarów na zamówienie

  Możliwość komfortowego wyboru daje szeroka oferta kolorystyczna oraz fasonów dostępnych polskich mebli kuchennych na wymiar. W dodatku mogą Państwo zamówić odpowiednie do aranżacji i możliwości wyposażenia wnętrz pomieszczeń ramiaki oraz płyciny artykułów drewnianych wedle pasujących parametrów.

  Uniwersalność

  Bez względu na to, w jakim stylu projektowane są polskie kuchnie na wymiar, fronty Drewpol Osina zawsze doskonale komponują się z szafkami. Wśród dostępnych w naszym sklepie w Warszawie propozycji mebli tego producenta są zarówno nowoczesne aranżacje, jak i klasyczne wzory produktów, dostosowane do oczekiwań klientów. Jeśli interesuje Państwa kuchnia na wymiar z unikalnymi frontami– zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia.