• schroder

    Kuchnie niemieckie Schröder

    Firma Schröder Küchen to rodzinne przedsiębiorstwo powstałe w 1926 roku w Niemczech i od tego czasu prowadzone jest przez kolejne, już trzecie pokolenie. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się wyrobem blatów do kuchni. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji pełnego wyposażenia. Dzięki temu można zamówić meble kuchenne z Niemiec dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

    Producent mebli niemieckich Schröder

    W meblach kuchennych tego producenta czuć głęboko zakorzenioną tradycję, jednak nie brakuje nowoczesnego designu i praktycznych udogodnień. Schröder Küchen oferuje komponenty wyposażone w wiele systemów zamykania szafek i drzwi, a także oświetlenie zarówno wewnątrz, jak i pod szafkami. Producent umiejętnie wprowadza do swoich wyrobów ciekawe rozwiązania, pozwalające tworzyć bardzo funkcjonalne wyposażenie wnętrza. Jednocześnie kuchnie z Niemiec odznaczają się bardzo atrakcyjnym designem.

    Prezentowane w naszej ofercie niemieckie meble kuchenne dostępne są w wielu interesujących modelach, a przy tym istnieje też możliwość zamówienia zabudowy na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i warunkami lokalowymi, panującymi we wnętrzu. Na wszystkie produkty Schröder Küchen obowiązuje 5 lat gwarancji.