• Szafki lekarskie

  Od wielu detali, które związane są z udzielaniem pomocy pacjentowi, zależna jest właściwa i szybka obsługa osoby chorej. Taką funkcję pełnią sprzedawane przez nasz sklep internetowy szafki do gabinetu lekarskiego, które charakteryzują się cechami funkcjonalnymi w trakcie działalności medycznej.

  Praktyczność

  Jedną z najważniejszych cech, którymi muszą odznaczać się szafki medyczne, jest funkcjonalność. Sprawne korzystanie, od którego zależy niekiedy zdrowie pacjenta, wymaga szybkich działań, które umożliwić może jedynie praktyczna szafka lekarska. Sprzedawane w naszym sklepie szafki medyczne posiadają zarówno odpowiednią liczbę szuflad, ciche oraz sprawne zamknięcia, a także przestronną powierzchnię użytkową.

  Czystość

  W gabinetach lekarskich wymagana jest dbałość o zachowanie bezwzględnej czystości. Szafki lekarskie muszą spełniać zasady sterylności, aby nie doszło do powstania zanieczyszczeń zagrażających bezpieczeństwu zdrowia pacjentów. Konieczne jest regularne oraz niezwykle dokładne utrzymywanie czystości, dlatego istotna jest możliwość szybkiego czyszczenia.

  Wytrzymałość

  Meble wykorzystywane w gabinetach medycznych muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ środków chemicznych, które powszechnie używane są w służbie zdrowia. Do ich wykonania przeznaczone zostały dobrej jakości materiały, które pozwolą na długotrwałe i komfortowe użytkowanie.

  Dodatkowe funkcje

  Jesteśmy w stanie również zamontować szczególne opcje, z jednej strony ułatwiające codzienne wykonywanie obowiązków w gabinecie lekarskim, z drugiej także pozwalające zwiększyć dbałość o bezpieczeństwo pacjentów. Takim dodatkiem są specjalne czujniki, które umożliwiają bezdotykową obsługę urządzeń, sterujących podajnikami do rękawiczek czy kubków.

  Spełnianie wymagań dotyczących jakości i bezpieczeństwa

  Wykonywanie mebli wykorzystywanych w gabinetach medycznych wiąże się ze spełnianiem surowych norm dotyczących bezpieczeństwa oraz jakości wykonanego sprzętu. Takie wymagania spełniają sprzedawane przez firmę Acerys szafki lekarskie, co potwierdzają certyfikaty jakości w ramach polskich, a także angielskich norm. Potwierdzają one także wytrzymałość na bardzo duże obciążenia mechaniczne, przekraczające 700 kg, a także odpowiednie atesty higieniczne.