• Pełna zabudowa kuchenna na TAK!

  Rozwiązanie idealnie zarówno dla małych, jak i dużych kuchni? Wysoka zabudowa. Umożliwia wykorzystanie wszystkich możliwości drzemiących we wnętrzu, ale sprawia też, że staje się ono znacznie bardziej funkcjonalne. Dla osób ceniących praktyczność, a zarazem dążących do uzyskania modnego efektu wykończenia, pełna zabudowa kuchenna będzie wyborem idealnym.

  primo_nat_asteiche_luce_gr_m

  Niewyczerpane możliwości

  Dlaczego warto postawić na wysoką zabudowę? Przede wszystkim to świetnie wyjście dla niewielkich kuchni. Meble tworzone na wymiar przy pełnej zabudowie pozwalają na wykorzystanie całej przestrzeni. W ten sposób można zyskać mnóstwo dodatkowego miejsca w postaci rzędu szafek podwieszonych nad blatem. Kuchnia staje się znacznie bardziej funkcjonalna, a przygotowywanie posiłków prostsze i przyjemniejsze. Miłośnicy porządku docenią to rozwiązanie – wszystko co zbędne można sprytnie ukryć w licznych schowkach i szafkach.

  Zabudowa robi kolosalną różnicę

  Dodatkowa przestrzeń to nie wszystko. Dzięki pełnej i wysokiej zabudowie nietrudno uzyskać perfekcyjne wykończenie. Fronty przysłonią lodówkę, zmywarkę, pralkę oraz pozostały sprzęt AGD znajdujący się w pomieszczeniu. Zabudowa sprawi, że kuchnia stanie się znacznie przyjaźniejszą przestrzenią, do której można zaprosić gości, nie martwiąc się przy tym ogólnym kuchennym rozgardiaszem. Wnętrze prezentuje się jako spójna całość, która po prostu robi wrażenie. Poza tym wszystkie szafki i schowki tworzone są na wymiar – dla perfekcjonistów do istny ideał.

  Nieprzeciętna zabudowa

  Jednak to wciąż nie wszystkie zalety pełnej zabudowy. Ten typ mebli kuchennych pozwala na uzyskanie estetycznego wykończenia w wymagającym wnętrzu, jakim jest aneks. Z pomocą zabudowy stworzysz ściankę wydzielającą dwie przestrzenie – kuchnię i salon. W takim kształcie odegra dwie istotne role: eleganckiej przegrody i funkcjonalnego rzędu szafek. W przypadku pełnej zabudowy nie jesteś skazany na jednolitość. Postaw na kontrastowe połączenia i zdecyduj się na zamontowanie dwóch rzędów zabudowy szafek na górze, jedną z nich pozostawiając jasną, a drugą ciemną. Nowocześnie i praktycznie.

  Imponujący efekt wykończenia

  Pełna zabudowa zadowoli również posiadaczy dużych kuchni. Dzięki meblom zamontowanym pod sam sufit uzyskasz imponujący efekt w postaci ściany złożonej z ciasno przylegających do siebie szafek. To zarazem więcej miejsca na przechowywanie kuchennych akcesoriów, jak i dodatkowy element wystroju kuchni, która w takiej odsłonie zrobi na gościach fenomenalne wrażenie. To ciekawe wyjście dla nowoczesnej stodoły lub mieszkania w lofcie.