• Acerys

  Meble medyczne Acerys

  Producent mebli medycznych Acerys znajduje się w trójce największych firm z tej branży w Polsce. Jako jedyny opracował technologię pozwalającą na zawieszenie szafek dolnych nad podłogą, aby nie miały z nią żadnego kontaktu. Znacząco ułatwia to utrzymanie niezbędnej sterylności w gabinecie, ale nie obniża wytrzymałości szafki. Zarówno meble stomatologiczne, takie jak asystory, jak i te, przeznaczone do gabinetów lekarskich, mają certyfikat jakości 1-03/11/P : 7-03-11/P : PN-EN 14073-2 i 3-2006 PN-EN 14074-2006, będący gwarancją maksymalnego obciążenia do 748 kg oraz atest higieniczny nr 226/779/254/2015.

  Firma Acerys posiada szeroki wachlarz mebli medycznych, które doskonale spełniają potrzeby każdego gabinetu. W ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szafki medyczne i asystory stomatologiczne specjalnie przystosowane do przechowywania sprzętu lekarskiego. Wszystkie są wyjątkowo odporne na działanie środków chemicznych oraz uszkodzenia. Ponadto nie brakuje wyposażenia niezbędnego poza gabinetem – szafek kartotekowych, mebli recepcyjnych oraz socjalnych.  Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do naszego wyposażenia Servo Drive firmy Blum do koszy na odpady i szuflad.

  Meble medyczne naszej produkcji zapewniają pełen komfort użytkowania, jednocześnie gwarantując trwałość i łatwe utrzymanie czystości. Każda szafka i szuflada została standardowo wyposażona w funkcję cichego domykania „soft close”. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania czujników, które umożliwiają bezdotykowe otwieranie i zamykanie podajników do kubków czy rękawiczek.

  W 2019 roku opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji technologie instalacji uszczelek pomiędzy frontami a korpusem. Drastycznie ograniczyło to możliwość dostawania się kurzy do wnętrza szafek.

   

  Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą dostępną w naszym warszawskim salonie.