• Kuchnie niemieckie

    Wyposażenie wyprodukowane w Niemczech, podobnie jak inne produkty powstające w tym kraju, od wielu lat cieszą się bardzo dobrą renomą na całym świecie. Wyroby producentów Nobilia oraz Schröder są doskonałym tego przykładem. Zawsze utożsamiano je z najwyższą jakością oraz niezawodnością. Aspekty te mają szczególne znaczenie w takich pomieszczeniach jak kuchnie. Pomieszczenia te odwiedza się nawet kilka razy dziennie i poświęca przynajmniej godzinę na przygotowanie posiłków dla siebie i swoich najbliższych. Warto zatem zadbać o to, by panujący tam wystrój był przyjemny, a rozmieszczenie mebli i urządzeń – w pełni praktyczne. Dzięki temu każda chwila poświęcona na gotowanie sprawi Państwu jeszcze więcej satysfakcji.

    Każda z firm posiada około 100-letnie doświadczenie i nieustannie udoskonala swoje produkty. Efektem ciężkiej pracy i zaangażowania założycieli są dziś niemieckie meble kuchenne, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i estetycznym designem. Szeroki wybór wzornictwa pozwala na projektowanie oryginalnych kolekcji oraz dopasowanie wyposażenia zarówno do potrzeb, jak i gustu nawet najbardziej wymagającej Klienteli. Warto podkreślić, iż na niemieckie kuchnie Nobilia i Schröder otrzymują Państwo aż 5 lat gwarancji.

    Poniżej znajdują się katalogi obu firm. Na każdej z podstron można obejrzeć galerię realizacji wnętrz, wyposażonych w niemieckie meble kuchenne produkowane na wymiar. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z niniejszymi zdjęciami i odwiedzenia warszawskiego salonu.

    Wybierz producenta