• Logo_nobilia_06

    Kuchnie niemieckie Kluge Küchen

    Firma Kluge Küche to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją mebli kuchennych. Nieduża firma wyrabia wysokiej jakości komponenty, pozwalając wyposażyć wnętrze w sposób kompleksowy, a przy tym z zachowaniem wyjątkowo estetycznego wyglądu. Atrakcyjne kuchnie z Niemiec powstają przede wszystkim z myślą o użytkownikach. Odznaczają się ergonomią oraz funkcjonalnością, a przy tym są dopasowane do preferencji użytkowników.

    Marka proponuje wyroby idealnie dopasowane do różnego rodzaju wnętrz – od niewielkich pomieszczeń do loftów. Kuchnie niemieckie Kluge Küche gwarantują wiele możliwości aranżacji, dzięki różnym wariantom komponentów. Pozwala to na urządzenie pomieszczenia z elegancką wyspą, wprowadzenie do wnętrza pojemnych szuflad z koszami cargo, czy stworzenie bardzo funkcjonalnej strefy zapasów.

    Nasza firma oferuje eleganckie, oryginalne meble kuchenne z Niemiec renomowanej marki – Kluge Küche . Umożliwiamy wybór rozwiązań w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej frontów i pozwalamy na dobór uchwytów oraz akcesoriów. Zależy nam na zaoferowaniu możliwości stworzenia zabudowy w pełni odpowiadającej wymaganiom użytkowników pod kątem estetycznym i użytkowym.