• drewpol

    Kuchnie polskie z frontami Drewpol

    Drewpol Osina jest polską firmą założoną ponad 20 lat temu. Choć początkowo był to jedynie niewielki zakład rzemieślniczy, dziś w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest kilkaset osób. Producent ten specjalizuje się w wytwarzaniu frontów przeznaczonych na meble kuchenne ze starannie wyselekcjonowanych surowców naturalnych. Ponadto dokłada wszelkich starań, by proces produkcji odbywał się z zachowaniem ekologicznych standardów. Do prowadzenia rzetelnej gospodarki leśnej na całym świecie, przyczynia się m.in. posiadany przez Drewpol Osina Certyfikat FSC®.

    Każdy etap produkcji jest ściśle nadzorowany przez wyspecjalizowanych pracowników i przebiega zgodnie z wytycznymi, jakie przewiduje system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Dzięki tak skrupulatnym kontrolom produkty, które trafiają do Klienta są zawsze wysokiej klasy i doskonale prezentują się w każdej kuchni. Firma rozwija się w szybkim tempie i podąża za nowoczesnym stylem, oferując wyszukane wzornictwo. Obecnie jest krajowym liderem tej branży, a produkty Drewpol Osina są znane i cenione na całym świecie.

    Bez względu na to, w jakim stylu projektowane są kuchnie, fronty Drewpol Osina zawsze doskonale komponują się z szafkami. Jeśli interesuje Państwa kuchnia na wymiar z unikalnymi frontami mebli kuchennych – zapraszamy do kontaktu.