• Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

  Definicją nowoczesnej kuchni jest przede wszystkim funkcjonalność. Taka kuchnia łączy w sobie prostotę oraz innowacyjność. Kuchnia nowoczesna to nie jest już tylko zwykłe pomieszczenie przeznaczone do gotowania. Ogromne salony z aneksem, oświetlona wyspa w centrum, zabudowane sprzęty AGD, chłodne kolory, metaliczne detale, ale przede wszystkim minimalizm. Tak właśnie wygląda wizja współczesnej kuchni, jej wielofunkcyjność ma nas pobudzać i inspirować każdego dnia.

  helsinki_3

  Szkło w kuchni nowoczesnej

  Szkło doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny. Zastąpi nam nudne płytki nad blatem. Jest to idealna alternatywa dla przeciętnego okapu. Pamiętajmy, jeżeli już będziemy decydować się na tego typu elementy w naszej kuchni, zawsze wybierajmy szkło hartowane. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się o jego wytrzymałość.

  Szklany laminat

  Inteligentne szkło polimerowe w kuchni. Innowacyjny produkt, który daje nam nieograniczone możliwości wykończenia frontów, wnęk i ścianek imitacją szkła. Może zachwycić swoim wysokim połyskiem i trwałością wykonania. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się o zarysowania czy też o zabrudzenia, ponieważ powierzchnia jest łatwo zmywalna. Miłośników szklanego laminatu nie brakuje. Niewątpliwie jest to funkcjonalne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni.

  A co z kolorem?

  Zapewne większości z nas kuchnia nowoczesna kojarzy się z kolorem białym. Klasyczna biel, połączona z laminatem na wysoki połysk, daje nam wyrazisty i niepowtarzalny efekt. W kuchni nowoczesnej nie brakuje czerni, szarości oraz odcieni kremu i beżu. Obecnie chcemy odpocząć od codziennego zgiełku i chaosu. Kolory, które wprowadzą do naszego wnętrza spokój i harmonię są jak najbardziej na topie.

  Marzysz o nowoczesnej kuchni, ale brakuje ci czasu i aranżacja wnętrz nie jest twoją mocną stroną? Projektowanie kuchni to zadanie specjalistów z Acerys.pl. Tu znajdziesz swój projekt!