• Czy znasz już firmę Maxima?

  Nie od dziś niemieckie produkty kojarzą się dobrą renomą. W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się niemieckie środki czystości i słodycze, a także samochody produkowane na terenie tego kraju. Choć rzadziej się o tym słyszy, coraz większe uznanie wśród Polaków mają również ichniejsze meble. Niemiecka jakość to przede wszystkim z solidność, dużą wytrzymałość oraz niezawodność. Dokładnie takie są niemieckie meble kuchenne Maxima. W dzisiejszym artykule przybliżymy wam działalność tej firmy.

  maxima

  Przedsiębiorstwo Maxima powstało na przełomie XIX i XX wieku. Wówczas był to jedynie mały zakład stolarski i żaden z jego pracowników nie podejrzewał, iż przetrwa ono przeszło 100 lat i osiągnie taki sukces. Już od samego początku cały zespół skupiał się na rzetelnym realizowaniu zamówień i dokładał wszelkich starań, by jak najlepiej wykonać meble. Przez wszystkie lata działalności, firma nie zaprzestała wprowadzać nowych rozwiązań i stosować innowacyjnych technologii. Dzięki temu ma dziś ogromne doświadczenie w branży i bez wątpienia może poszczycić się pełnym profesjonalizmem. Ponadto znacząco poszerzyła zasięg swojej działalności. Obecnie ich wyroby dostępne są w bardzo wielu krajach, a Maxima stała się jednym ze światowych liderów mebli kuchennych.

  115

  Oprócz niezawodności i stosowania niezwykle praktycznych rozwiązań, ich meble charakteryzują się doskonałym designem. Każdy projekt przygotowywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Pozawala to na stworzenie idealnego połączenia eleganckiego wyglądu z najistotniejszymi aspektami kuchni – komfort, funkcjonalność i trwałość. Warto również pamiętać o tym, iż Maxima daje na swoje meble aż 5 lat gwarancji, co stanowi dodatkowy atut i potwierdzenie najwyższej jakości.

  Pozdrawiamy, Acerys.pl