• Nowe studio Acerys – otwarcie już w sobotę!

    Firma Acerys cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a grono zadowolonych Klientów nieustannie się poszerza. Z każdym miesiącem rozwijamy się i zdobywamy jeszcze większe doświadczenie, które potrafimy umiejętnie wykorzystać. Na bieżąco aktualizujemy swoją ofertę i wciąż tworzymy nowe meble Acerys. Już niebawem dostępne będą także nowe niemieckie meble kuchenne. Ale to jeszcze nie koniec nowości na dziś!

    043

    Specjalnie dla Was otwieramy nowe studio w Warszawie! Mieści się ono przy Alei Rzeczypospolitej 10, tuż obok studia mebli niemieckich Nolte. Już od kilku dni można zobaczyć tam nasze szyldy. My wciąż jeszcze dopracowujemy każdy detal, by do oficjalnego otwarcia wszystko było dopięte „na ostatni guzik”. Gorąco zapraszamy już w najbliższą sobotę (01.08.) od godziny 10.

    Mamy nadzieję, że to studio będzie się cieszyć takim samym, a nawet i większym zainteresowaniem jak pierwsza siedziba – przy Alei Krakowskiej. Nasi profesjonalni doradcy mają ogromny zapał do pracy, a projektanci głowy pełne pomysłów. Czekamy na Ciebie i do zobaczenia!

    Pozdrawiamy, Acerys.pl