• Kuchnie niemieckie Häcker

  Kuchnie Häcker

  Data powstania firmy Haecker przypada na 1898 rok, a jej założycielem był Herman Haecker. W ciągu tych niemal 120 lat funkcjonowania zakładu pojawiały się nowe osoby w zarządzie, zmieniała się lokalizacja, a także kilkukrotnie powiększała powierzchnia produkcyjna, magazynowa oraz biurowa. Wszystkie podjęte kroki doprowadziły do tego, że niemieckie meble kuchenne Haecker są znane na całym świecie.

  Produkty tej marki ceni się przede wszystkim za solidność i niezawodność, ale osiągnięcie takiej renomy wymagało wielu lat ciężkiej pracy, oddania i pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę. Pomimo upływu lat, akurat te wartości nie uległy zmianie. Nawet najmniejszy element, który zdobi niemieckie kuchnie Haecker, jest traktowany z taką samą wagą jak większe i najbardziej widoczne.

  Nowoczesny design i nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni użytkowej to kolejny atut tej marki. Niemieckie meble kuchenne do zabudowy są zawsze najwyższej jakości, a producent dokłada wszelkich starań, by zrealizować każde zlecenie Klienta, jak najlepiej. Nawet te, które wymagają naprawdę wiele czasu i włożenia w ich stworzenie sporo pracy.

  Co ważne firma Haecker nie stoi w miejscu, lecz nieustannie się rozwija. Na bieżąco udoskonala swoje produkty, dzięki czemu w ofercie dostępnych jest tak wiele innowacyjnych, a za razem funkcjonalnych rozwiązań sygnowanych oryginalnym wzornictwem.

  Niemieckie kuchnie produkowane są tak, żeby w jak najmniejszym stopniu szkodzić środowisku. Stosowanie lakierów hydrorozpuszczalnych ma realny wpływ na obniżenie emisji zanieczyszczeń, natomiast ponowne wykorzystywanie wielu odpadów pozwala zminimalizować ilość produkowanych przez zakład śmieci. Ponadto niemiecka firma używa nowoczesnych maszyn, które pobierają mniej energii i potrafią nią efektywnie dysponować. Firma doskonale prosperuje, a jej wyroby sprzedawane są w 60 krajach i cieszą się doskonałą renomą.

  Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji, która doskonale pokazuje możliwości, jakie dają niemieckie meble dostępne w naszej warszawskiej siedzibie.